Novinky

Daj zelenú svojmu novému domovu

06.06.2016

V rýchlo rastúcej a perspektívnej obci Bernolákovo sa naplno rozrastá výstavba nových rodinných domov a v okrajových častiach obce sú taktiež vyčlenené pozemky na podnikateľské aktivity. To všetko je nespornou výhodou projektu Naše Bernolákovo, ktorý ma za svoj cieľ prilákať do mestečka s bohatou históriou a krásnou prírodou vôkol nové rodiny, úspešné podnikanie a to všetko v rámci skvelej dostupnosti z hlavného mesta, nakoľko obec je od Bratislavy vzdialená len 10km a cesta tak trvá necelých 15 minút.

Naše Bernolákovo Vám ponúka kvalitné pozemky za dostupné ceny, kde môžete naplno využiť široké možnosti na aktívny relax s rodinou. V okolí máte k dispozícii golfové ihrisko, ďalšie rôzne športoviská a možnosti pre obľúbené behanie či bicyklovanie a samozrejmosťou je aj kompletne vybudovaná infraštruktúra, ktorá prispieva k celkovému komfortu bývania v tejto lokalite.  

Pozemky pre ideálne rodinné bývanie sa ponúkajú za skutočne dostupné ceny - už od 90€ / m2 s DPH, pričom prvá etapa projektu sa môže pýšiť počtom 91 pozemkov, ktoré majú ideálnu veľkosť -  od 507 až po 682 m². Každý z pozemkov svojmu novému majiteľovi prinesie aj kompletne doriešené inžinierske siete (voda, plyn, kanalizácia, elektrina, cesty, verejné osvetlenie, prístupové komunikácie, chodníky) a nezabudli sme ani na najmenšie ratolesti, ktoré sa potešia krásnym detským ihriskám. Po úspešnom dokončení prvej etapy je v pláne aj etapa druhá, ktorá zatiaľ ráta s počtom 28 pozemkov.

Z takejto ponuky si vyberie naozaj každý a projekt Naše Bernolákovo poskytne všetkým záujemcov aj poradenstvo a pomocnú ruku pri financovaní kúpy vlastného bývania.

Naše Bernolákovo je ideálnou voľbou pre rodinné bývanie, podnikaním v blízkosti Vášho domova a miestom, kde chcete žiť plnohodnotný život. Presvedčte sa sami a dajte zelenú svojmu novému domovu. Tešíme sa na Vás a príďte sa pozrieť, ako môžeme spolu niečo hodnotné vytvoriť v tejto malebnej lokalite. V Našom Bernolákove.

Kontaktujte nás