Mapa lokality

Obec Bernolákovo má svoju bohatú históriu. Najznámejší je jeho monument z čias baroka -  kaštieľ, ktorý bol postavený v 18. storočí, po zániku neďalekého hradu Čeklís. Túto stavbu komponoval v súlade s okolitou prírodnou scenériou známy rakúsky architekt  J. Fischer z Erlachu a preto sa kaštieľ nachádza v rozsiahlom prírodnom parku, kde je v súčasnosti prístupné aj golfové ihrisko.

Bernolákovo nezaháľa ani dnes, nakoľko sa hrdo radí medzi dynamické a rýchlo sa rozvíjajúce slovenské obce. Preto sa môže obec pýšiť faktom, že vo svojich nových oblastiach už prebieha a je plánovaná perspektívna výstavba rodinných domov a taktiež sa nezabúda ani na vyselektované oblasti pre mnohé podnikateľské aktivity. 

Veľkou výhodou tohto rozrastajúceho sa mestečka, ktoré je obklopené nádhernou scenériou prírody je dostupnosť z Bratislavy. Nakoľko je Bernolákovo od metropoly vzdialené len 10km, tak Vám samotná cesta trvá len 15 minút. Okolie ponúka možnosť aktívneho využitia oddychu a relaxu formou prechádzok s rodinou alebo na športové aktivity, či už patríte medzi fanúšikov behania alebo bicyklovania a rôznych iných športových aktivít. Bernolákovo sa stáva čoraz viac obľúbenou lokalitou pre nové rodinné bývanie aj vďaka kompletnej občianskej vybavenosti, nájdete tu potrebné úrady, inštitúcie, ale aj komplexnú sieť školských, predškolských zariadení a zdravotníckych služieb.

Presvedčte sa  sami a dajte zelenú svojmu novému domovu. Vyberte si so širokej ponuky kvalitných pozemkov za dostupné ceny a začnite žiť Váš spokojný život spolu s nami.

Bývate v Našom Bernolákove.

Kontaktujte nás